Pembe Fikirler

Hakkımızda

www.pembefikirler.com Hakkımızda :

Sitemizin Amacı:

Bakım, güzelleşmek ve sağlıklı gözükmek adına en çok uğraş verilen eylemdir. Bakım yapmak her ne kadar bazen sıkıcı gelse bile, yaptığımız zaman güzel sonuçlarını gördükçe biraz daha heyecanlandırır bizleri. Sitemiz de bakım adına geniş bir içeriğe sahip olan bir sitedir. Baktığımız zaman birçok bakım yöntemini ele almaktadır. Gerek saç bakımı olsun gerek ise de cilt bakımı olsun en çok işlenen konulardan olmaktadır. Her zaman için kuaföre gidilmesi gerektiği tabusunu yıkan ve çoğu bakımın evde de uygulanabileceğini anlatan çeşitli makaleler bulunmaktadır.

 

Misyonumuz

Pembefikirler, sadece kadınları baz alarak içerik üretilen bir site değil aynı zamanda erkekler içinde çeşitli bakımların mümkün olduğunu sağlayan bir sitedir. Bu bakımdan dolayı kitlesi sadece kadınları değil erkekleri de kapsamaktadır. Baktığımız zaman, gerek bahçe bakımı gerek ise de; bebek bakımı hakkında da makaleler bulunmaktadır. Bunun sebebi ise; bakımın sadece bizler için değil, doğal hayatta yaşayan her canlı için uygun olduğunu göstermektir.

 

Vizyonumuz

Bakım için kuaförler harcadığımız parayı düşündüğümüz zaman aslına aynı paralarla aynı bakımları evimizde bir kaç defa uygulayabileceğimizi görüyoruz. Buda bizlere evde yapılan bakımın ekonomik açıdan daha sağlıklı olduğunu gösteriyor. Bu bakımdan dolayı evde yapılan bakımlar hakkında da birçok makaleye kolaylıkla erişebileceğiniz bir bakım sitesi ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Bu da elbette işin en kolaycı noktası haline geliyor.

Gelişmeye Yönelik Planlanan Faaliyetlerimiz

2015 senesinden bu yana içerik üretilmeye devam edilen bu site, bakım hakkında neredeyse aradığınız her şeyi bulmaya müsait. Bu yüzden, bakım adına merak ettiğiniz her şeyi, site içerisinde bulabilir ve uygulamaya koyulabilirsiniz.