Pembe Fikirler

Bacak Boyu Nasıl Uzun Gösterilir

Bacak Boyu Nasıl Uzun Gösterilir

Bacak boyunuz istediğiniz uzunlukta olmayabilir. Bu sebeple bacak boyu nasıl uzun gösterilir türü aramalar içine girebilirsiniz. Fakat gerçek şu ki bunun için üzülmenize veya endişelenmenize gerek yok!  Zira size vereceğimiz moda hileleri sayesinde sizde bacak boyunuzu uzun gösterebilirsiniz. İşte hayatınız boyunca işe yarayacak altın değerindeki ipuçları:

Yüksel Bel Pantalon:

2000 yılının başlarına doğru hayatımıza giren düşük bel pantolon modelleri artık maziye karışıyor. Son yılların en çok kullanılan modelleri arasında yer alan yüksek bel pantolon modelleri kadınların en büyük kurtarıcılarından bir tanesi…  Belimize tam oturan bu pantolon modelleri yere ne kadar uzanıyorsa bacak boyumuz o kadar uzuyor demektir.

Stiletto Ayakkabılar!

Unutmayalım ki bilekten bağlamalı ayakkabılar bacak boyunuzu kestiğinden dolayı sizi olduğunuzdan daha kısa gösterir. Herhangi bir renkteki stiletto bile bilekten bağlamalı ayakkabılara göre sizi daha uzun gösterecektir. Fakat stiletto içerisinde öyle bir renk var ki; bu renk sizin adeta kurtarıcınız olacak. O renk tabi ki nude rengi! Bu renk bacak boyunuzu kesmeyeceği gibi aynı zamanda bileklerinizi ince ve uzun göstererek harika bir görünüm sağlayacak.

Baştan Aşağı Aynı Renkler!

Baştan aşağı aynı renk tonlarında giyinmek vücudunuzun proporsiyonunu kesmediğinden dolayı uzun ve ince bir görünüm sağlar. Sizde bacak boyunuzdan şikayetciyseniz aynı renk tonu veya o tonlara yakın kombinler yapabilirsiniz.

Geniş Paça Pantolonlar:

Geniş Paça Pantolonlar, tabiri caizse rahatlığın simgelerinden bir tanesidir. Bu pantolon modellerinin içerisinde çok rahat edebileceğiniz gibi aynı zamanda paçalarının genişliğinden dolayı bacak boyunuz daha uzun görünecek. Kilolu bayanlarımızın geniş paçalı pantolonlardan uzak durmasını öneriyoruz. Çünkü bu pantolonlar onları uzun göstermeyeceği gibi hantal bir görünüm sergilemelerini sağlayacaktır.

Çizgili Pantolonlar!

Her genç kızın adı gibi bildiği bir kuralımız bulunmakta… “Yatay çizgiler geniş, dikey çizgiler ise uzun ve ince gösterir. Sizde dikey çizgili pantolon ve etekleri tercih ederek bacak boyunuzu kolaylıkla uzun gösterebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.