Pembe Fikirler

Cilt Beyazlatıcı Bitkiler

Cilt Beyazlatıcı Bitkiler

Bir çok esmer kadın beyaz tenli olmak ister ve bunun için çok yüksek bedeller ödemek zorunda kalır. Beyaz tenli kadınlar diğer tenli kadınlara oranla daha dikkat ve ilgi çekici gelmektedir. Cilt beyazlatıcı bitkiler ile sizde yüksek değerler ödemeden beyaz tenlere sahip olabilirsiniz. Bir çok cilt beyazlatıcı bitkiler ile kürler bulunmaktadır. Cildinize en uygun olanını seçmek için bir kaç kere uygulamalar yapmanızı öneririz. Peki cilt beyazlatıcı bitkiler nelerdir ve bu bitkiler ile nasıl cildimizi beyazlar cilt rengini nasıl açar.

Soğan ile cilt beyazlatma

Soğan bütün kadın hastalıklarına faydalı bir bitkidir. Soğan kadın hastalıkları polikistik over’dan tutunda rahim duvarı kalınlaşmasına kadar çok etkili tedavi edici şifalı bitkidir. Soğan ayrıca cilt beyazlatıcı bitkiler arasında yer almaktadır. Soğan ile cilt nasıl beyazlar.

Cilt Beyazlatan Soğan Maskesi Yapılması

Soğanı rendeden geçiriniz ve rendelediğiniz 1 adet soğanın içerisine yarım yemek kaşığı kadar balı karıştırınız ve cildinize uygulayınız. Bekletme zamanı yoktur. Önerilen zaman ise cildinizde kürün kuruya kadar durmasıdır.

Ispanakla Cilt Beyazlatma

Cildinin rengini açmak isteyenlere bir diğer cilt beyazlatıcı bitkiler olarak ıspanağı önermekteyiz. Yapmanız gereken bir tutam ıspanağı ezerek hamur haline getiriniz ve sonrasında içerisine taze kremayı ilave edip cildinize uygulayınız. Ortalama olarak 30 dk. kadar cildinizde dursun ve daha sonrasında cildinizi yıkayınız farkını göreceksiniz.

Pancar ile Cilt Beyazlatma

Pancar harika bir cilt beyazlatıcı dır. Cilt beyazlatıcı bitkiler olarak önerdiğimiz pancar ile çok pratik olarak beyaz ten sahibi olabilirsiniz. Yapmanız gereken taze olarak aldığınız pancarları daire olarak kesin ve cildinize masaj yapınız her gün 15 dakika yapmanız ve sonrasında yıkmanız beyaz ten sahibi olmanız için yeterli olacaktır.

cilt beyazlatıcı bitkiler

Cilt Beyazlatıcı Şifalı Bitkiler

Bir diğer cilt beyazlatıcı bitkiler için örnek vermek gerekir ise sanırım en ucuz ve her evde bulunabilen biber desem hepinizi sevindirmiş olurum. Biber ile beyaz ten sahibi olmanız hayal değil. Cilt beyazlatıcı biber kürü nasıl yapılmalı ve uygulanmalıdır.

Kırmızı biber ve yeşilinden birer adetini blender da geçiriniz ve cildinize günlük olarak uygulayınız. 15-20 Dakika cildinizde bekletmeniz yeterli olacaktır. Son olarak cildinizi soğuk su ile temizleyiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.