Pembe Fikirler

Saçların Güzel Görünmesi İçin Öneriler

Saçların Güzel Görünmesi İçin Öneriler

Saçlarımızdan hepimizin beklentisi aynıdır. Hacimli, havalı ve parlak saçlar. Saçların güzel görünmesi için neye ihtiyacı olduğunu bilmek çok önemlidir. Doğadan gelen her ürün pahalı kozmetiklere göre kat kat iyidir. Herkesin saç yapısı birbirinden farklı olduğu için seçenekleri denemek en mantıklı yoldur. Saçlarınızın güzel görüneceği ve kötü hissetmeyeceğiniz bir gün geçirmek için işte size öneriler.

 

Saçların Güzel Görünmesi İçin Öneriler

 

Saçların Güzel Görünmesi için Güvendiğiniz Bir Stilist Bulun

Dışarıda saçları çok hoş olan bir bayan gördüğünüzde çekinmeden ona şu soruyu sorun bakım yapıyor mu nerede kestiriyor? Doğru yere gitmek bir numaralı etkendir saç kesiminde. Kuaföre gidip stilisti eğer varsa randevu alın ve biraz ödeme yapmayı gözden çıkarın. Stilistler bu konunun uzmanıdır.

 

Saçların Güzel Görünmesi için Doğru Şampuan Kullanın

Pahalı kozmetiklerde iyi çözümler bulabilirsiniz saçlarınız için şampuan alanında. Ancak çok ucuza aldığınız bir şampuanı da aynı etkiye eşitlemek hiç de zor değil. Aldığınız şampuanınıza bir ampul E vitamini eklemeniz saçlarınıza vitamin desteğini sağlaması için artı yarar sağlar.

 

Saçların Güzel Görünmesi için İhtiyacınız Olduğu Anda Bakım Yapın

Genellikle bayanlar saçlarını çok yıpranmış gördüklerinde gün aşırı saçlarına bakım yaparlar. Haftada bir kez bakım yapmak ve bunu 30 dakika saçta bekletmek yeterli bir süredir.

Yüzünüze uyguladığınız nemlendiricinizi bir parça duşun bitmesine yakın saçınıza uygulayın ve çok durulamadan duştan çıkın. Havlu kalan kremin fazlasını saçınızdan zaten alacaktır.

 

Saçların Güzel Görünmesi için Muhteşem Bitiriş

  • İnce telli saçlara sahipseniz kullanabileceğiniz en etkili ürün saç köpüğüdür.
  • Jöle ise saçları kontrol etmek için ideal bir üründür ama miktarını az tutmak doğal görünüm açısından çok önemlidir.
  • Saçınıza sprey uyguluyorsanız saç spreyin 20 – 25 cm uzaktan uygulamayı unutmayın.
  • Saç ürünlerini uygularken tarak ya da şekillendiricilerden ziyade ellerinizle şekil verin. Yapaylıktan uzak bir görünüm olması için.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.