Pembe Fikirler

Tritone Krem Kullanıcı Yorumları

Tritone Krem Kullanıcı Yorumları

Tritone Krem bir çok kişini en önemli sorunlarından birisi olan cilt lekeleri, depigmentasyon gibi cilt problemlerinin için özel olarak formule edilmiş bir üründür.

Tritone krem özellikle depigmentasyon sorunundan müzdarip kişilerin tercih ettiği, 30 gram olarak satışa sunulan ve ciltte problemli olan bölgeye sabah ve akşam günde 2 kez olmak üzere uygulanan cilt bakım kremidir.

Tritone krem vücutta güneş ışınlarının zararlı etkileri, yanlış beslenme ve aşırı kozmetik ürünü kullanımı gibi birçok nedenden dolayı oluşan kahverengi lekeleri ortadan kaldırma özelliğine sahiptir.

Bu krem diğer kremlerden farkı içerisindeki bileşenlerin çok daha güçlü olarak üretilmesidir. Krem içerisindeki bileşnler ciltteki sorunları giderirken cildin daha açık bir renk tonu almasını sağlar. Cilt uzmanalrı görüşlerine göre sadece akşamları hasarlı veya lekeli cilt bölgelerine bir kez sürülmesi tavsiye ediliyor. İçeriğini güçlü olması sebebiyle hasarlı dokuların atılmasına ve cildin yenilenmesine yardımcı olur cildi yeni bir görünüme kavuşturur.

Tritone SPF 30 Krem ise cilt lekelerinden kurtulmak için yardım olarak üretilmiştir. Diğer ürüne göre içerisinde ek olarak güneş koruyucu özelliği vardır. Ciltteki leke sorunlarını çözerken aynı zamanda güneş ışınlarının olumsuzu etkilerini azaltır. Cilt bakım uzmanlarına göre günde iki kez sabah ve akşam olmak üzere kullanılmsı gerekli. Uygulancak bölgeye ince bir film tabakası halinde hafioval hareketler yaılarak cilde yedirilmesi gerekir. Güneşe çıktığınızda uzun süre kaldığınıza bu ürüne ek olarak 4 – 5 saat aralıklarla güneş koruyucu kremde kullanılması önerilmektedir.

Tritone Krem Kullanım Şekli

Tritone kremi cildinize sabah ve akşam olmak üzere iki kez sürmelisiniz. Tritone kremi kullandıktan sonra krem sürülmüş bölgeyi güneş kremi kullanarak güneş ışınlarından korumanız sizin için son derece faydalı olacaktır. Kullanıma ilk başladığınızda tritone krem size yanma ve batma hissi verebilir ki bu oldukça doğal bir durumdur.

Tritone Krem İçeriği prospektüs

%2 Alfa-Arbutin, %2 Kojik Asit, %0.1 Glabridin (Licorice Extract), %2 Vitamin C (Askorbik Asit), %6 Glikolik Asit

Glikolik Asit (AHA) ve C Vitamini, lekeli ve hasar görmüş cilt katmanlarını uzaklaştırıp, cildi yeniler. Bu maddeler ayrıca ürün içeriğinde bulunan diğer etken maddelerin cilde etkisini güçlendirir. Alfa-arbutin, Galbridin ve Kojik Asit cilde renk veren madde olan melaninin aşırı üretimini kontrol altına alır. Böylece koyu renkli lekelerin azalmasını ve yok olmasını sağlar.

Tritone Krem İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tritone krem kullanıcısı 12 yaşından büyük olmalıdır. Hassas cilde sahip olan kişilerin vücutlarında oluşabilecek yanma hissini engellemek için yalnızca lekelerin olduğu bölgelere sürülmesi daha uygun olacaktır. Göz ağız gibi hassa cilt bölgelerine temas ettirilmemesi oldukça önemlidir.

Ev dekorasyonunda oturma odası dekorasyonu için çok sayıda kaynak ve örnek bulabilirsiniz. Klişeleşmiş tarzları ve mobilya mağazalarından çıkmış belirli modelleri kullanarak yapılan birbirinin aynı dekorasyonlardan sıkıldıysanız değişik ve özgün oturma odası fikirlerine ihtiyacınız olacaktır. Aynı kalıptan çıkmış gibi görünen dekorasyonları da bu şekilde değiştirerek kişilikli bir oturma odası elde edebilirsiniz.

Oturma odası dekorasyon fikirleri sınırsız örnekleri, etkileşim halindeki tarzlar ve karışık uygulamalar ile kendine özgü ve tek dizaynlar oluşturabilmektedir. Dekorasyon yaparken oturma odanızda genel kurallar bulabilirsiniz ama dekorasyon tarzınıza ve uygulamanıza ait fikirleri kendiniz yaratmalısınız. Bu aşamada çok sayıda örnek incelemek fikir edinmek açısından daha iyi olacaktır.

İşlevsel alanlar yaratmak sosyal ve aile ortamı olan bir mekanda çok önemlidir. Rahatlık ve konfor beklentisinin karşılanması için ergonomik şartlar araştırılarak oturma odasında dizayn bu şekilde gerçekleştirilebilir. Sadelik ya da zengin bir görünüm tercihi tamamen size ve ve mekanı kullanacak kişilere kalmış bir seçimdir.

Kullanılacak mobilyalar yeni ya da eski olsun kendi tarzınızı ortaya koymalısınız. Oturma odası resmi bir alan olmadığından misafir odaları ve salonlardan daha özgür dekore edilebilir. Kendi hobilerinizi örneğin kitap oukuyorsanız büyük bir kitaplığı bu alanda değerlendirebilirsiniz. Misafirleriniz ve dostlarınızda bu kitaplıktan etkileneceklerdir. Seçeceğiniz kitaplık örneklerde de olduğu gibi ilginç şekillerde tercih edilerek dikkat çekici bir atmosfer yaratılabilir.

Oturma odası ailecek vakit geçireceğiniz en önemli alanlardan biridir bu nedenle onlarında dekorasyona katkıda bulunması kendilerini ait hissetmeleri açısından önemli olacaktır. Oturma odanızda dikkat etmeniz gereken ilk nokta ferah ve rahat bir mekan dekorasyonu yapmaya çalışmanız olmalıdır.

Oturma odası dekorasyonunda kullanılacak mobilyalar, yastıklar, perde ve halılar, sehpa, kitaplık, sandalye, masa, koltuk, berjer, duvar boyası rengi, aydınlatmalar, saat ve aksesuarlar, duvar tabloları kullanımı hakkında daha çok fikir için aşağıdaki örnekleri inceleyebilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.