Pembe Fikirler

Evde Sigara Kokusu Nasıl Gider?

Evde Sigara Kokusu Nasıl Gider?

Evde bulunan sigara kokusu, ortamın atmosferine doğrudan etki eder. Solunum yolları açısından tehlike arz eden durum aynı zamanda kötü kokunun üste sinmesine de neden olur. Sigara içilen evlerin ortak sorunu olan, evde sigara kokusu nasıl gider? çözümünün sağlanmasına yönelik olarak yapılacak işlemlerin tamamı farklı seviyelerde etki düzeyine sahiptir. Basit fikirlerin uygulamaya dökülmesiyle, evlerdeki istenmeyen kokulardan tamamen kurtulabilme avantajı elde edilir.

Havalandırma

Sigara kokusunun evlerden çıkarak, içeriye oksijenin girmesini sağlamak başlıca yapılması gereken işlem olur. Havalandırmanın bulunan ortama kazandıracağı yenilikle beraber taze bir nefes alabilmek mümkün olur. Evdeki sigara kokusunun giderilmesine yönelik olarak öncelikli şekilde havalandırma yapılmalıdır.

Tütsü

Tütsüler, evlerin atmosferini değiştirecek özelliğe sahiptirler. Ortamın ambiyansına değer katacak şekilde sevilen kokuların kullanılarak hazırlanacak tütsüleme sayesinde sigara kokusundan kurtulabilmek kolaylıkla mümkündür.

Oda Parfümleri

Oda parfümlerinin bastırıcı etkisi evlerin havasını yeniler. Doğal içeriğe sahip olan ürün kullanmak özellikle benzersiz bir ferahlığı beraberinde getiren özelliktedir.

Doğal Koku Giderici

1 paket olacak şekilde kabartma tozu bardağa koyulur. Üzerine ek olarak elma sirkesi eklenir. Birbirlerine karıştıkları görüldükten sonra sigara kokusu bulunan ortamda bardak bekletilir. Doğal koku giderici olarak tanımlanan özellikteki karışım kısa süre içerisinde kendine çekmeyi başaracaktır. İstenmeyen dumanların tamamından kısa süre içerisinde kurtulabilmek bu sayede doğal olarak gerçekleştirilmiş olur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.