Pembe Fikirler

Kedi Kumu Kokusunu Gidermenin Püf Noktası

Kedi Kumu Kokusunu Gidermenin Püf Noktası

Evde kedi bakan kişiler, tuvalet sorununu kedi kumu ile çözüyor. Peki, kedi kumu kokusunu gidermenin püf noktası hakkında merak ettikleriniz neler?

Kedi Kumu Kokusunu Gidermenin Püf Noktası Nedir?

Kedi kumunun kokusunun giderilmesi önemli. Kedilerinizin tuvaletini yapması için kullandığınız kedi kumu bir süre sonra kokuya neden olabiliyor. Bunun için kedi kumu gidermenin püf noktası nedir sorusunu sorabilirsiniz. Aşağıda kedi kumunun temizlenmesi, kokunun giderilmesi için sunulmuş olan öneriler var. Bu önerilere göre hareket etmeniz halinde, kısa sürede kokunun ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz.

Kurutulmuş Çay Yaprağı;

Kedi kumunun kokusunun giderilmesi açısından en sık tercih edilen yöntem, kumun içine kurutulmuş çay yapraklarının karıştırılmasıdır. Büyük ölçüde kokunun azaltılması sağlanacaktır. Dilerseniz çay yaprağını kumların arasına koyarak, kedinizin tuvaletini yapması durumunda kokunun büyük ölçüde azalmasını sağlayabilirsiniz.

Kokulu Kumlar;

Hem kumun daha uzun süre kullanılması hem de kediniz tuvaletini yaptıktan sonra kötü kokunun oluşmasının önlenmesi, kokulu kedi kumu ile mümkün olacak. Hoş kokan kumlar, büyük ölçüde kedinizin tuvaletinin kokusunu bastıracaktır. Bu sayede çok daha uzun süre kedi kumunun kullanılması sağlanacaktır.

Yukarıda verilen öneriler üzerinden siz de kedinizin kumunun kokusunu bu şekilde azaltabilirsiniz. Kedi kumu kokusu hakkında merak ettiğiniz diğer soruların da cevaplanması ile sorunsuz şekilde evde kedi beslemeniz mümkün olacaktır. Kedi kumunun kokusunun giderilmesi ile uzun süre kullanımın yanı sıra, evde kedi bakıyor olmanız hiçbir şeklide rahatsızlık vermeyecektir.

Kedi Kumu Nasıl Kullanılır?

Kedi kumu nasıl kullanılır sorusunun yanıtlanmasının ardından, kumun kullanımının son derece kolay olduğunu göreceksiniz. Koku probleminin de aşılması ile kedinizin tuvalet problemi çözülür. Kumu sadece belli bir alanda tutmalısınız. Kedinizin alıştığı alanda kedi kumunun olması oldukça önemlidir. Bunun yanında kokunun giderilmesi için de verilecek önerilere göre hareket etmelisiniz. Kedinize hiçbir şekilde zarar vermeyecek bunun yanında kokunun da oluşmasının önüne geçecek yöntemler ile kedi kumunun kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Kedi kumu kokusunu gidermenin püf noktası verilmiştir. Bunlara dikkat ederek, kedinizin kumunu kullanmasını sağlamanız mümkündür.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.